AKTUALNOŚCI


Nasze ostatnie działania

Trend Vision 2019 – wielki finał!


Jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie fryzjerskim, finał Trend Vision Award, odbył się tym razem 6. października w łódzkim TOYA Studio. W rekordowo licznym gronie – na widowni zgromadziło się bowiem około 600 osób – podziwialiśmy pokazy gwiazd polskich i zagranicznych, a także, pełni napięcia obserwowaliśmy prezentacje finalistów. Po raz pierwszy w historii TrendVision zobaczyliśmy na scenie pokazy lokalnych artystów: Michała Bieleckiego, HAIRMATE, Piotra Kmiecika, Tomka Góreckiego i Damiana Witkowskiego. Publiczność była oczarowana!

W jury zasiedli w tym roku: Małgorzata Babicz, dyrektor kreatywna Studia Wella, Dawid Krynicki, stylista i ambasador Koleston Perefect, Katarzyna Straszewicz, szefowa działu urody VOGUE Polska oraz projektant Piotr Sałata.

Magazyn VOGUE Polska objął imprezę swoim patronatem. W roli prowadzącego zobaczyliśmy tym razem Oliviera Janiaka. Teraz nie pozostaje nam nic innego, niż trzymać kciuki za naszych finalistów podczas międzynarodowego finału w Sewilli w marcu 2020!

Czy wiesz jakie marki mamy w naszym portfolio?


Poznaj marki w naszym portfolio

Więcej informacji