AKTUALNOŚCI


Nasze ostatnie działania

Edukacja on line i solidarność z branżą


Pandemia COVID-19 postawiła nas wszystkich w sytuacji, w której musieliśmy zmienić nasze priorytety i podjąć niestandardowe działania, aby chronić siebie i naszych bliskich. Ten wyjątkowy czas wymaga od nas wyjątkowych aktywności, w których pokażemy nasze zaangażowanie i udowodnimy, że wartości Grupy Orbico są nam bliskie każdego dnia.

W tych trudnych dniach postanowiliśmy wykorzystać siłę i potencjał mediów społecznościowych, aby być z naszymi klientami w stałym kontakcie. Dzielimy się wiedzą! Studio Wella, na co dzień tętniące życiem, jest zamknięte do odwołania. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy bezpłatną edukację online. Każdego dnia, według publikowanego co tydzień rozkładu, fryzjerzy mogą znaleźć na naszych kanałach porady i inspiracje, a także spotkać się z naszą edukacją podczas sesji live. Z tygodnia na tydzień przybywa nam odbiorców, co daje nam siłę do dalszej pracy.

Dzisiaj także, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy być razem, chociaż daleko od siebie. Dlatego opracowaliśmy plan wsparcia salonów fryzjerskich, aby pomóc im zachować płynność finansową i podać im pomocną dłoń w czasie kryzysu. Wyszliśmy z pomysłem akcji społecznej solidarności z fryzjerami - #wspieramfryzjera, Salony biorące udział w akcji mogą sprzedawać vouchery do wykorzystania na przyszłe usługi. Dla wszystkich chętnych udostępniliśmy grafikę oraz projekt vouchera dla Klienta.

Czy wiesz jakie marki mamy w naszym portfolio?


Poznaj marki w naszym portfolio

Więcej informacji