AKTUALNOŚCI


Nasze ostatnie działania

Przedstawiamy ColorMotion+ od Wella Professionals, twórców Koleston Perfect ME+


To kolejna nowość w naszym portfolio, tym bardziej istotna, że stanowi idealne dopełnienie naszego najbardziej popularnego produktu do koloryzacji, Koleston Perfect, który zaledwie rok temu zadebiutował w nowej odsłonie.

Wraz z wprowadzeniem ColorMotion+, Wella Professionals zwraca uwagę na potrzeby klientek salonów fryzjerskich, które wydają coraz więcej na usługi związane z koloryzacją włosów, a jednocześnie wahają się przed zwiększeniem wydatków na produkty zapewniające ochronę koloru włosów, do stosowania w domu. Dlaczego? Ponieważ działanie większości produktów do pielęgnacji włosów farbowanych ogranicza blaknięcie koloru, podczas gdy 8 na 10 klientek salonów fryzjerskich poszukuje rozwiązań, które jednocześnie wzmocnią kondycję i strukturę włosów1.

Stosując produkty ColorMotion+, klientki nie muszą wybierać pomiędzy ochroną koloru włosów i ich siłą. Regularne stosowanie produktów z nowej kolekcji poprawia jakość i kondycję włosów farbowanych w trzech obszarach: zapewnienia ochrony koloru do 8 tygodni2, nadania włosom wibrującego połysku oraz wzmocnienia struktury włosów.

Dlaczego włosy poddane zabiegom koloryzacji wymagają szczególnej uwagi? Po pierwsze, są bardziej podatne na uszkodzenia podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak mycie, suszenie czy stylizacja, ale też na szkodliwy wpływ agresorów środowiskowych na uwrażliwione koloryzacją włókna włosów. Z upływem czasu, ogólna kondycja włosów farbowanych ulega pogorszeniu, a kolor traci swoją intensywność wraz z blaknięciem pigmentów koloru. Osłabia to strukturę włosów i sprawia, że stają się matowe.

Potęga ColorMotion+ łączy w sobie najlepsze technologie pielęgnacyjne marki Wella: technologię ochrony przed wolnymi rodnikami (Free Radicals Protection), która kapsułkuje cząsteczki metali i redukuje powstawanie wolnych rodników; technologię wygładzającą powierzchnię włosa (Hair Surface Polisher), która wygładza łuski włosów, zwiększając połysk i podatność włosów na układanie3; czynnik wzmacniający i rekonstruujący wiązania wewnątrz włosa WellaPlex (WellaPlex Bonding Agent), który pomaga zrekonstruować wiązania wewnątrz włosa, tym samym wzmacniając włosy4.

Kolekcja ColorMotion+ jest doskonałym partnerem w koloryzacji farbami do włosów marki Wella: Wella oferuje rozwiązania kolorystyczne i pielęgnacyjne, które zmniejszają powstawanie wolnych rodników, zapewniając nieodparty urok i doskonałą kondycję włosów5.

Czy wiesz jakie marki mamy w naszym portfolio?


Poznaj marki w naszym portfolio

Więcej informacji