AKTUALNOŚCI


Nasze ostatnie działania

Seb Man – kosmetyki dla mężczyzn wymykających się schematom


Mamy przyjemność ogłosić, że wprowadziliśmy do Polski nową linię męskich kosmetyków. Marka Seb Man została stworzona dla mężczyzn, których nie sposób zaszufladkować, ponieważ pełnią w życiu różne role. Wyobraźcie sobie faceta, który jest jednocześnie uzdolnionym tatuażystą/kompozytorem muzyki i czułym ojcem albo mistrzem dzielnicy w jeździe na deskorolce/poetą i obrońcą praw zwierząt. Takim mężczyznom – niedefiniowalnym indywidualistom dedykujemy markę Seb Man.

W asortymencie znajdziecie pełne portfolio produktów do włosów oraz brody. Jest to linia 12 kosmetyków – albo, jak mówi jeden z ambasadorów marki „Dwunastu Apostołów” - która pomoże w codziennej pielęgnacji włosów i zarostu, a także zadba o nienaganną stylizację.

Ambasadorami Seb Mana w Polsce zostali trzej zdolni profesjonaliści, mistrzowie w swoim fachu: Mateusz Banaszek, Paweł Babicz oraz Marie-Pascal Bernard. Ich rolą jest między innymi, edukacja fryzjerów w zakresie właściwości i przeznaczenia produktów, a także wartości marki.

Czy wiesz jakie marki mamy w naszym portfolio?


Poznaj marki w naszym portfolio

Więcej informacji