AKTUALNOŚCI


Nasze ostatnie działania

Sebastian - Najlepsze dla Urody


Spray Sebastian Professional Shaper ID otrzymał prestiżową nagrodę Najlepsze dla Urody, przyznawaną przez magazyn Uroda Życia. Jury doceniło między innymi łatwość aplikacji produktu, jego odporność na wilgoć oraz zawartość filtru UV.

Seb Man – kosmetyki dla mężczyzn wymykających się schematom


Mamy przyjemność ogłosić, że wprowadziliśmy do Polski nową linię męskich kosmetyków. Marka Seb Man została stworzona dla mężczyzn, których nie sposób zaszufladkować, ponieważ pełnią w życiu różne role. Wyobraźcie sobie faceta, który jest jednocześnie uzdolnionym tatuażystą/kompozytorem muzyki i czułym ojcem albo mistrzem dzielnicy w jeździe na deskorolce/poetą i obrońcą praw zwierząt. Takim mężczyznom – niedefiniowalnym indywidualistom dedykujemy markę Seb Man.

W asortymencie znajdziecie pełne...

Minimalizacja plastiku w codziennym funkcjonowaniu studia


Dbamy o środowisko! 

W maju 2019 w naszym studio szkoleniowym Wella, plastikowe butelki na wodę zamieniliśmy na stylowe słoje z kranikiem oraz zamontowaliśmy nowoczesny filtr do wody pitnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu oprócz zwykłej, zdrowej wody, możemy zaproponować orzeźwiającą wodę z dodatkiem cytrusów oraz mięty, która niezwykle przypadła do gustu naszym gościom. Serwowanie napojów stało się wygodne oraz atrakcyjne.  Ponadto, plastikowe sztućce również odeszły w niepamięć, zastąpione...

Czy wiesz jakie marki mamy w naszym portfolio?


Poznaj marki w naszym portfolio

Więcej informacji